Беговел (велобег) детский стальная рама Corso "Skip Jack" 93307 с амортизатором колеса 12 дюймов сине-белый
2 474 ₴
- В наличии
- Код: 93307
+380 (95) 450-98-97
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Беговел (велобег) детский стальная рама Corso "Skip Jack" 93307 с амортизатором колеса 12 дюймов сине-белый
Велобіг Corso "Skip Jack" - це стильний та сучасний вид дитячого транспорту, який підходить дітям від 2 до 6 років. Проста і дуже зручна конструкція дозволяє оптимально координувати рухи та без додаткових коліс безпеки навчить дитину утримувати рівновагу. Модель Skip Jack є сучасною альтернативою дитячому велосипеду. Міцна сталева рама оснащена надійним амортизатором, який дозволить легко та безпечно проїхатися нерівною дорогою. Також амортизація може стати великим плюсом для тих діток, які люблять стрибати на велобігу та виконувати трюки.
Особливості моделі:
• Пряме кермо прокручується на 360°;
• Ручки оснащені м'якими гумовими грипсами;
• Амортизація заднього колеса;
• Сидушка оснащена виїмками під пальці;
• Сидушка регулюється по висоті – 41 см – 48 см;
• Крила – переднє та заднє;
• Ручне гальмо;
• Дзвіночок ;
• Підставка для ніжок ;
• Підніжка .
Характеристики:
• Ширина керма – 41 см;
• Висота сидіння від підлоги – 41 см – 48 см;
• Діаметр колеса – 12”;
• Матеріал рами – сталь;
• Виделка – матеріал сталь.
Габарити велобігу – 93 см х 52 см х 41 см.
Максимальна вага навантаження – 45 кг.
Упаковка:Коробка .
Возраст:от 2 лет.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | JOY |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота | 52 см |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Длина | 93 см |
| Количество колес беговела | 2 |
| Максимальный вес | 45 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Задний |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 41 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 474 ₴


