Конструктор на радиоуправлении Sluban Танк M38-B1022 937 деталей
Конструктор на радіокеруванні Sluban Танк M38-B1022
Конструктор на радіокеруванні Sluban Танк M38-B1022 буде хорошим подарунком для малюка. З деталей можна зібрати будь-що. Виконаний із якісного пластику.
Характеристики:
Тип: конструктор
Вигляд: на радіокеруванні
Матеріал: пластик
Вік: від 6 років
Кількість деталей: 937
Розмір упаковки: 42,5х38х12,4 см
Упаковка: коробка
Виробник: Sluban
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sluban |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Количество деталей | 937 шт |
| Материал | Пластик |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Военная техника |
| Тип конструктора | Блочный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 380 мм |
| Длина упаковки | 425 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 124 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 524 ₴







